У понедељак, 30. марта 2026. нашу школу посетио је Маркус Визер, председник ÖGB Доња Аустрија и председник Радничке коморе Доња Аустрија, са делегацијом.
Дана 9. 12. 2025. у 18 часова, у сали Музеја града, а у оквиру пројекта „Ко је одвео Сару Кеј“ организована је трибина правника Центра за социјални рад Александра Баћића под називом „Како да се заштитим?“.