Сава је ученик IV1, најбројнијег и најбољег одељења у школи у којем од 32
ученика, 24 има одличан успех, од којих 14 има просек 5,00.
На смеру електротехничар информационих технологија у веома јакој конкуренцији, међу
бројним свестраним, вредним, талентованим ученицима, Сава се истакао својим
залагањем и изузетним резултатима. Повезујући љубав према науци и језицима,
учествовао је на четири републичка такмичења.
Највећи Савини успеси су, освојено 3. место на Републичком такмичењу из енглеског језика у другом разреду, и исте године 10. место на Републичком такмичењу из програмирања. У четвртом разреду је заузео 3. место на Републичком такмичењу из програмирања као део тима наше школе, а такође је поново учествовао на Републичком такмичењу из енглеског језика, на којем је опет достојно представљао школу.
Саву су од раног детињства интересовали компјутери, већ у основној школи је схватио да га занима софтверско инжењерство. У слободно време поред градива које је прошао у школи, проучава додатне програмске језике. Посебно га занима програмирање графике, чиме је недавно почео да се бави.
Како би задовољио радознао истраживачки дух, воли да путује и повремено се бави планинарењем и бициклизмом. У последње време све више ужива у читању књига како на српском, тако и на енглеском језику. Одувек воли да гледа филмове. Школовање ће наставити на ФТН-у, вероватно на смеру примењено софтверско инжењерство.
Желимо много успеха у даљем школовању овом талентованом и вредном ученику којег красе одмереност, ненаметљивост, али и изузетна амбиција и упорност.





























































